Auto Asociācijas rindas papildina SETRA ģenerālpārstāvis Baltijā M.E.LAT- LUX, SIA

(19.02.2015.)

2015. gada janvārī saņēmām iesniegumu no Cēsīs, Tirgoņu ielā 7, bāzētā M.E.LAT-LUX, SIA par pievienošanos Auto Asociācijas biedru pulkam. M.E.LAT-LUX, SIA ir Daimler koncerna EvoBus GmbH ģenerālpārstāvis Baltijā. Pēc padomes locekļu vienbalsīga lēmuma M.E.LAT-LUX tika uzņemts Auto Asociācijas rindās.

 M.E.LAT-LUX dibināts 1992. gadā kā uzņēmums, kas nodarbojās ar mikroautobusu tirdzniecību un remontu. 1999. gadā tika noslēgts līgums ar Daimler grupas uzņēmumu EvoBus GmbH par autobusu SETRA pārstāvniecību Latvijā, turpmākajos gados arī Lietuvā un Igaunijā.

 M.E.LAT-LUX galvenie darbības virzieni ir jaunu un lietotu SETRA autobusu tirdzniecība, autobusu servisa pakalpojumi, rezerves daļu un aprīkojuma tirdzniecība un transporta pakalpojumi.

 Pēc 2013. gada pārskata datiem uzņēmuma kolektīvs sastāv no 30 darbiniekiem un uzņēmuma apgrozījums sasniedzis gandrīz 8.5 milj. EUR. 2013. gadu uzņēmums pabeidzis ar gandrīz 200 000 EUR peļņu pēc nodokļu nomaksas.

 SETRA ir koncerna EvoBus GmbH Vācijā ražota premium klases autobusu marka, kas vienmēr tiek piedāvāta ar jaunākajām pieejamajām tehnoloģijām pasažieru pārvadāšanas nozarē.

 Jautājot M.E.LAT-LUX pārstāvjiem: „Kas ir tas iemesls, kāpēc izvēlējāties pievietoties Auto Asociācijai?”, valdes loceklis Māris Gailis atbild: „Tā ir jaunas, aktuālas un vērtīgas informācijas ieguve un pieredzes apmaiņa autotransporta nozarē”.

 Plašāku informāciju par uzņēmumu M.E.LAT-LUX, SIA varat atrast mājaslapā www.setra.lv vai Cēsīs, Tirgoņu ielā 7.