Atklāj jauno BMW X4 klātienē jau šo sestdien vai piesaki testa braucienus

(13.07.2018.)

Šā gada 14.jūlijā oficiālo pasaules pirmizrādi piedzīvos Bavārijas autoražotāja pēdējais veikums, proti, jaunās paaudzes BMW X4 krosovers. Aicinām arī jūs būt pirmajiem, kas iepazīst šo spēkratu klātienē pie BMW konceptveikala Jūrmalā, Turaidas ielā 10/12 jau šo sestdien.

Jaunā X4 modeļa sagaidīšanas un iepazīšanas svētki pie BMW konceptveikala Jūrmalā norisināsies no pulksten 12.00 līdz pat 20.00. Ikviens interesents automašīnu varēs gan apskatīt, gan doties testa braucienā! Gaidīsim ciemos!

Taču, ja sestdien, 14.jūlijā, nepagūstat vai nav iespējas doties uz Jūrmalu, vai vēlaties doties ilgākā izbraucienā, informējam, ka sākot 23.jūlija jaunais BMW X4 modelis būs pieejams testēšanai mediju pārstāvjiem uz vienu darba dienu no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Lai pieteiktos testa braucieniem, lūdzam aizpildīt šo anketu līdz šā gada 18.jūlijam (ieskaitot). https://goo.gl/forms/b1XPuzrDjQPhSlnR2. “Inchcape BMW” pārstāvji ar Jums sazināsies 19.-20.jūlijā, lai precizētu testa brauciena datumus.

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības saistībā ar šo, aicinām sazināties ar “Inchcape BMW” sabiedrisko attiecību konsultanti Tiju Ezeriņu, zvanot uz mobilā tālruņa numuru 29719893 vai rakstot uz e-pasta adresi tija.ezerina@publicid.lv .

Par Inchcape Motors Latvia
Oficiālais BMW un BMW Motorrad pārstāvis Latvijā jau vairāk nekā desmit gadus. 2016.gadā uzņēmums saņēma “Ilgtspējas indeksa” bronzas kategorijas atzinību, kļūstot par pirmo un līdz šim vienīgo uzņēmumu auto nozarē Latvijā, kurš saņēmis šo apbalvojumu. Pasaulē “Inchcape” ir viens no vadošajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas pārstāvēts 26 valstīs un nodarbina vairāk nekā 160000 darbinieku.